Nevmekân Sahil öğrencilere 24 saat açık
Nevmekân Sahil öğrencilere 24 saat açık
EĞİTİM / 18 Ocak 2019
İşte detay...
Nevmekân Sahil, 3 bin metrekare kapalı alan, 5 bin metrekare açık alan olmak üzere 8 bin metrekare yaşam alanına sahip olup 24 saat hizmet vermektedir. 2 kattan oluşup, üst katta yeme-içme imkânı bulunurken alt katta ise ders çalışma alanları bulunmakta. Gece 00:00’dan sonra yalnızca öğrencilerin kullanabildiği kütüphane bölümü açık oluyor ve aynı zamanda ücretsiz olarak çorba, çay ve kek ikramlarımı bulunuyor.
Giriş kat kitap kafe hizmeti veren ve çoğunlukla araştırma kitaplarının yer aldığı sesli alan ve alt kat sessiz alan diye nitelendirilen ana kütüphane alanı olup, kullanıcıların rahatlıkla ders çalışıp, kitap okuyup ve araştırma yapabildikleri alan oluyor.
Nevmekân Sahil,  haftanın 7 günü 10.00 - 23.00 saatleri arasında açık olup, üyelik, ödünç/iade işlemleri 10.00-18.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Tüm Üniversite öğrencilerine çay çorba simit kek ikramı eşliğinde 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.
 
YORUM YAZ
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.